המשקיע “Angels High Tech Investments Ltd” שותף לחזון של חברת ביונדווקס למיסחור חיסון השפעת האוניברסלי הראשון בעולם

*** מתורגם . למקור באנגלית ראו כאן  ***

נס ציונה, ישראל – 2 בינואר, 2017

ביונדווקס פרמצבטיקה בע”מ (NASDAQ: BVXV, TASE: BVXV) מתכבדת להודיע כי חברת Angels High Tech Investments Ltd הסכימה להשקיע 10.9 מיליון שקל, כ- 2.83 מיליון דולר אמריקאי, תמורת 33.8 מיליון מניות רגילות הנסחרות בבורסת תל-אביב (שווה ערך ל- 844,000 תעודות פיקדון מסוג ADS הנסחרות בבורסת נאסד״ק) במחיר הסגירה בבורסת תל-אביב בתאריך 29 בדצמבר. לאחר השלמת העסקה, Angels Investments תחזיק 19.99% מכלל הון המניות המונפק והנפרע של החברה.

Angels Investments הינה חברה בבעלות מלאה של מריוס נכט, ממייסדי ויו”ר צ’ק פוינט (NASDAQ: CHKP). תיק הבריאות ומדעי החיים של Angels Investments מנוהל ע״י חברת aMoon Partners אשר מנוהלת במשותף ע״י ד”ר יאיר שינדל ומריוס נכט.

רון בבקוב, המייסד, הנשיא והמנכ”ל של ביונדווקס ציין, “השקעה זו מהווה הבעת אמון בחברת ביונדווקס וחיסון השפעת האוניברסלית שלה שבפיתוח. כעת אנחנו בעמדה טובה יותר להשלים את תכניות הפיתוח שלנו ולמסחר את החיסון שלנו ברחבי העולם. שותפות אסטרטגית זו, יחד עם תוצאות קליניות ושיתופי פעולה מתמשכים לביצוע ניסוים קליניים באירופה ובארצות הברית (NIH) יאפשרו לנו להתקדם בביטחון לתוך ניסוי פאזה 3 כמתוכנן. “

ד”ר יאיר שינדל, המייסד ושותף מנהל של aMoon Partners ציין, “אנו רואים פוטנציאל גדול בחיסון השפעת האוניברסלי של ביונדווקס. אנו צופים כי השקעה זו היא תחילתה של שותפות חזקה עם ביונדווקס ואנחנו מצפים לעשות את חלקנו בהפחתת התחלואה והתמותה העולמית הנגרמים על ידי נגיפי שפעת.”

*** מתורגם . למקור באנגלית ראו כאן  ***