ביונדווקס תשתתף במשלחת משרד המדען הראשי לכנס ה-BIO  הבינלאומי בפילדלפיה

נס ציונה, ישראל – 14 ביוני 2015 – ביונדווקס פרמצבטיקה בע”מ (BiondVax) (TASE: BNDX, Nasdaq: BVXV), המפתחת חיסון אוניברסאלי לשפעת, הודיעה היום כי נבחרה להשתתף בכנס 2015 BIO International Convention, אשר יתקיים ב-15-18 ליוני בפילדלפיה.

ביונדווקס נבחרה להציג בכנס כחלק ממשלחת ישראלית שתכלול כמה מחברות הביוטכנולוגיה המבטיחות ביותר בישראל, בחסות משרד המדען הראשי במשרד הכלכלה. משרד המדען הראשי תומך מזה שש שנים במחקר הפרה-קליני והקליני של ביונדווקס באמצעות מענקי מחקר.

במהלך הכנס, ד”ר שמעון חסין, סמנכ”ל התפעול של ביונדווקס, ידון בהישגי החברה. כמו כן, הוא יפגש עם CMOs (Contract Manufacturing Organizations) שיסייעו לחברה בייצור החומר לניסויי שלב 3 ובהיקף מסחרי של החיסון האוניברסאלי לשפעת.

ד”ר רון בבקוב, מנכ”ל ביונדווקס: “אנו שמחים על ההכרה  שניתנה לנו על-ידי משרד המדען הראשי, אשר בחר בנו כחלק מקבוצה ייחודית לייצג את החדשנות הישראלית בתחום הביוטכנולוגיה בכנס ה-BIO הבינלאומי המוביל בארה”ב. על רקע פריצת שפעת העופות לאחרונה בטקסס, הפתרון שלנו רלוונטי במיוחד בכנס שבו הזרקור יופנה לצורך בפתרון אוניברסאלי לחיסון השפעת – נושא שאנו מובילים “.

כנס BIO International הוא כנס המיועד לאנשי תעשיית הביופארמה, ומתקיים בפילדלפיה. פילדלפיה, הסמוכה למרכזים הפיננסים בניו יורק ו-וושינגטון הבירה, מהווה בסיס ליותר מ-1,200 חברות, החל מחברות הביופארמה המובילות בעולם וכלה בחברות צומחות. כמו כן, המגוון הרחב של אוניברסיטאות ומוסדות מחקר באיזור מהווה כר פורה לסביבה שיתופית.