ביונדווקס תציג בנושא הסטנדרטיזציה לחיסון האוניברסאלי לשפעת בסמינר משותף של ה-NIH וה-  EDUFULVAC

 הסמינר יתקיים בלונדון במסגרת תפקידה המרכזי של החברה בקונסורציום UNISEC Universal Influenza Vaccines Secured לקידום נושא החיסונים האוניברסאליים לשפעת

  נס ציונה, ישראל – 15 ביוני 2015 – ביונדווקס פרמצבטיקה בע”מ (TASE: BNDX, Nasdaq: BVXV), המפתחת חיסון אוניברסאלי לשפעת, הודיעה היום כי הוזמנה להציג בסמינר המאורגן על-ידי   EDUFULVAC ,(EDUcate inFLUenza VACcine) קונסורציום אירופי המורכב מה- European Vaccine Initiative בגרמניה ומה- NIAID (National Institute of Allergy and Infectious Diseases), שלוחה של המוסד הלאומי לבריאות בארה”ב (National Institute of Health – NIH).

הסמינר יפגיש מומחים ממוסדות מחקר, מהתעשייה ומסוכנויות בריאות ציבוריות ורגולטוריות, במטרה לדון בבדיקות להערכת חיסונים, היכולים לשמש כחיסונים אוניברסאליים לשפעת הניתנים באופן יזום ונרחב, וכן בסטנדרטיזציה של בדיקות אלה. הסמינר יתמקד בתגובות תאיות ספציפיות למגוון זנים של שפעת. ד”ר תמי בן ידידיה, המדענית הראשית של ביונדווקס, תציג בכנס נתונים ותספר על נסיון החברה והשקפותיה בעניין הערכת עתיד החיסונים.

רון בבקוב, מנכ”ל ביונדווקס: “ההשתתפות בסמינר מהווה דוגמא  נוספת למיצובה של ביונדווקס על-ידי הוועדה האירופית וה-NIH כמובילה בתחום וכן על תרומתה של החברה לענף חדש זה של פיתוחים בחיסוני השפעת. הנסיון המדעי והרפואי שלנו מוכר הן באירופה והן בארה”ב. אנו מקווים שבאמצעות שיתוף פעולה עם גורמים נוספים, נוכל לסייע בקבלת הסטנדרטיזציה החדשה בתעשייה ובקידום האישור הרגולטורי לחיסוני שפעת אוניברסאליים”.