ביונדווקס השלימה בהצלחה גיוס בארה”ב בהיקף של כ-10 מיליון דולר ממשקעים מוסדיים אמריקאים

 הגיוס בוצע במחיר ל-ADR של 5.01 דולר

נס ציונה, ישראל – 12 במאי 2015 – ביונדווקס פרמצבטיקה בע”מ (BiondVax) (TASE: BNDX), המפתחת חיסון אוניברסאלי לשפעת, מודיעה היום כי השלימה גיוס בארה”ב בהיקף של כ-10 מיליון דולר ברוטו ממשקעים מוסדיים אמריקאים במחיר ל-ADR של 5.01 דולר.

ביונדווקס השלימה הנפקה ראשונית לציבור בארה”ב של 1,910,000  תעודות הפיקדון, ADS, כך שכל אחת מהן מייצגת 40 מניות רגילות. בנוסף, למשקיעים הוקצו אופציות לרכישת 1,910,000  תעודות פיקדון (ADS) במחיר ממוצע של 5.00 דולר עבור ADS ו-0.01 דולר עבור אופציה. האופציה נושאת מחיר מימוש ל-ADS של 6.25 דולר, ותהיה ניתנת למימוש מידי ותפוג בתוך 5 שנים מיום הנפקתה.

אגיס קפיטל (Aegis Capital) הינם חתמי ההנפקה. את ההנפקה ליוו עורכי הדין אילן גרזי ותמי חברוני ממשרד עורכי הדין פרל כהן צדוק לזר ברץ, ואורי בן אור, סמנכ”ל הכספים של ביונדווקס.

תעודת הפיקדון, ADS, והאופציות צפויות להתחיל ולהיסחר בבורסת נאסד”ק החל ב-12במאי 2015 תחת הסימול “BVXV” ו-“BVXVW”, בהתאמה.

רון בבקוב, מנכ”ל ביונדווקס: “אנו גאים ומרוצים מאוד מהשלמת הנפקת ביונדווקס בבורסה האמריקאית ומהגיוס המרשים של 10 מיליון דולר. הנפקת החברה בארה”ב מהווה הבעת אמון גם מצד משקיעים בינלאומיים בחברה ובטכנולוגיה. הכסף שגויס ורישומנו למסחר בבורסה האמריקאית יאפשרו לחברה לקדם את פעילותה הקלינית ולהאיץ, במקביל, גם יוזמות עסקיות לטובת בעלי המניות”.

אורי בן אור, סמנכ”ל הכספים של ביונדווקס: “הנפקת החברה בארה”ב תסייע לביונדווקס ביצירת ערך רב יותר למשקיעים. אנו מקווים שכעת החברה תתומחר באופן אשר ישקף את הישגיה הקלינים מיום הקמתה”.